maca (Pieprzyca peruwiańska)

MACA (Pieprzyca peruwiańska) – naturalnie na potencję

Maca (Pieprzyca peruwiańska) to roślina pochodząca z peruwiańskich And. Po raz pierwszy została znaleziona w okolicach jeziora Junín (hiszp. Lago Junín), drugim najstarszym peruwiańskim jeziorze.

Maca na terenach Ameryki była spożywana od tysięcy lat, znane są historie Inków, którzy spożywali znaczne ilości maca przed bitwami dla uzyskania energii i witalności. Inkowie wierzyli, że maca doda im legendarnej siły i odporności, a tym samym pomoże pokonać wrogów. Z przekazów wynika, że skutkiem ubocznym była nadmierna potencja i wojownikowie wyżywali się następnie na kobietach pokonanych przeciwników

Zalety maca

Maca benefits - boost your masculinity

Świeża maca

Obecnie pieprzyca peruwiańska znana jest nie tylko jako jedzenie, ale także roślina lecznicza na wspomaganie potencji. Maca skutecznie wspomaga osoby zmagające się z impotencją, a także poprawia jakość nasienia.

Nasza Strong Maca idzie o krok dalej. Nasz produkt to kombinacja maca i chińskiej medycyny. Specjalna formuła 4 w 1 wspomaga osoby zmagające się z impotencją, poprawia jakość nasienia i dodaje energii.

 

Febico Strong Maca

Poza maca, Febico Strong Maca zawiera cynk, selen, likopeny, żeń-szeń oraz kordyceps chiński

  • Selen zapobiega rakowi prostaty i wspiera jej pracę. Ma także pozytywny wpływ na pracę układu krwionośnego
  • Likopeny z pomidorów wzmacniają naczynia krwionośne i poprawiają ukrwienie. Zapobiegają także rakowi prostaty.
  • Żeńszeń dodaje energii i jest z powodzeniem stosowany w leczeniu impotencji. Badania z 2002 roku dowiodły, że 60% mężczyzn spożywających żeńszeń odnotowało poprawę potencji
ginseng

Żeńszeń

  • Kordyceps chiński to grzyb który wyrasta na larwach ciem. Grzyb najpierw pasożytuje na larwie ćmy, powodując jej śmierć, a następnie wytwarza owocnik. Pochodzi z górzystych obszarów Nepalu i Tybetu. Jest używany w chińskiej medycynie do walki z impotencją od ponad 2000 lat. Jak dotąd nie wypracowany metody jego hodowli na masową skalę, stąd jego cena jest bardzo wysoka.
Kordyceps chiński

Kordyceps chiński

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*